Nadbobrem.com - Start
f
Login: Hasło:
 

Aktualności

Znajdziecie tu wszelkie informacje o nowościach umieszczonych na stronie oraz zaplanowanych wyprawach, wycieczkach czy przedsięwzięciach. Warto tu zaglądać!

2024-03-11 Wybory Samorządowe 2024

Łukasz Chełminiak, ekspert ds. energetyki i społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Od jedenastu lat aktywnie zaangażowany w rozwój projektów społecznych na terenie powiatu zielonogórskiego. Jako Dyrektor ds. Klientów w jednej ze spółek dostarczających urządzenia dla energetyki i przemysłu, odpowiada za budowanie i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych.


więcej
2023-11-15 Proteza nogi dla Pana Ryszarda

Wcale nie za siedmioma górami, nie za siedmioma lasami, tylko trochę w Holandii, trochę w Polsce żył sobie pewien Król. Ryszard Król. Przez 20 lat pracował za granicą, z dala od rodziny, aby zapewnić ukochanym dobre warunki życia. Tęsknota za domem ściągnęła go do domu, gdzie mieli żyć długo i szczęśliwie.

 


więcej
2023-06-26 XVIII biwak z nadbobrem.com
Zapraszamy na wspomnienie 😁. Było dużo deszczu, dużo słońca, wspaniała zabawa, interesujące rozmowy, ciekawi ludzie, ogrom atrakcji. Dziękujemy dla organizatorów Nowogrodzki Rajd Integracyjny za możliwość udziału w najpiękniejszej imprezie 👏 w naszym regionie.
Do zobaczenia za rok 👍

więcej
2023-06-12 XVIII Biwak z nadbobrem.com 23.06-25.06.2023

Szanowni Goście,
kilka  istotnych informacji:

Piątek

- jesteśmy od 12:00 na miejscu i organizujemy miejsce biwakowe
- przywitanie Gości
- rozbijanie namiotów
- ognisko
- integracja

Sobota


więcej
2023-06-02 Nowogrodzki Rajd Integracyjny
🤩 Najlepsza impreza w naszym mieście zbliża się już wielkimi krokami ♿ Zapiszcie datę w kalendarzach 24.06.2023, bo nie może Was tu zabraknąć ...

więcej
LICZNIK ODWIEDZIN:
Start |  Trasy rowerowe |  Wędrówki |  O regionie |  Kontakt | 
Copyright (c) nadbobrem.com 2013. All Rights reserved. Powered by Ovetec CMS | admin | Mapa strony